نحوه ارسال و پرداخت

اگر جواب سوالات شما در فهرست زیر نبود، میتونید در بخش تماس با ما ازمون بپرسید

شرایط و نحوه ارسال

ارسال های فروشگاه پت بارن به صورت زمینی و هوایی به تمام نقاط ایران انجام خواهد شد.

  • ارسال تهران درب منزل: پس از تایید نهایی و واریز کامل وجه، پت خریداری شده توسط اسنپ ارسال خواهد شد. (قبل از ارسال هم میتوانید از طریق تماس تصویری حیوان انتخابی خود را مشاهده و از خرید خود اطمینان حاصل کنید)
  • ارسال زمینی شهرهای نزدیک: در ارسال به شهرهای نزدیک از اتوبوس و تاکسی استفاده می شود. بدین صورت که سگ یا حیوان خانگی را داخل ترمینال اتوبوسرانی برده، در آنجا بارنامه میشود و تمامی اطلاعات لازم مانند مشخصات راننده اتوبوس در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. (برای اطمینان بیشتر هم تماس تصویری گرفته و پس از تایید نژاد و سلامت مبلغ سفارش دریافت خواهد شد.
  • ارسال هوایی: ابتدا مبلغی به عنوان بیعانه دریافت می شود تا پرسنل مجموعه کارهای مربوط به ارسال که در زیر توضیح داده خواهد شد را انجام دهند. در این مرحله سگ را به فرودگاه خواهیم برد و بارنامه هوایی برای آن تهیه می کنیم که پیامک بارنامه از طرف فرودگاه برای مشتری ارسال خواهد شد.

(تمامی ارسال های هوایی نیازمند باکس فرودگاهی می باشد و باید برای توله برگه سلامت و شناسنامه تهیه کرد، در آخر هم احتیاج است که بلیط هواپیما خریداری شود. در صورت نداشتن هریک از این موارد امکان اجازه ارسال با هواپیما داده نخواهد شد و تمامی این هزینه ها بر عهده مشتری خواهد بود.)

نحوه پرداخت

در هر سفارش، تمامی هزینه ها در هر کدام از روش های ذکر شده، قبل از ارسال بصورت کامل تسویه خواهد شد و امکان پرداخت درب منزل بعد از تحویل وجود نخواهد داشت.